ZOETERMEER – De rechtbank in Den Haag heeft op dinsdag 16 juni 2026 het faillissement uitgesproken van AUS Logistics BV uit Zoetermeer.
Wie het faillissement heeft aangevraagd en wat de exacte aanleiding voor het bankroet is geweest, is op dit moment niet bekend. Ook is nog niet duidelijk of de bedrijfsactiviteiten worden voortgezet tijdens het faillissement of dat er mogelijkheden zijn voor een doorstart.
Opgericht in 2023
Volgens gegevens van de Kamer van Koophandel werd AUS Logistics BV in augustus 2023 opgericht. Het bedrijf stond onder dagelijkse leiding van Riadh Ibrahim en had volgens de beschikbare gegevens twee werknemers in dienst.
Breed aanbod aan transportdiensten
AUS Logistics profileerde zich als logistieke dienstverlener voor zowel nationale als internationale transporten. Op de bedrijfswebsite omschreef het bedrijf zich als specialist in uiteenlopende transportoplossingen, variërend van nationaal en internationaal vervoer tot spoed- en tijdkritische ritten.
Daarnaast bood het bedrijf maatwerkoplossingen aan voor distributie en logistieke ondersteuning. Daarbij legde AUS Logistics de nadruk op flexibiliteit, klantgerichtheid en het leveren van op maat gemaakte transportdiensten voor complexe logistieke vraagstukken.
Volgens de eigen bedrijfsinformatie was het bedrijf 24 uur per dag beschikbaar voor spoedzendingen en richtte het zich op het verzorgen van logistieke trajecten binnen Nederland en Europa.
Het is op dit moment niet bekend of er wordt doorgewerkt en of er een doorstart wordt overwogen.






